DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O NAS
O NAS

20+ LAT DOŚWIADCZENIA W BIZNESIE

Jesteśmy spółką rodzinną istniejącą od 2017 r. ale nasze początki sięgają 2000 roku, kiedy jako JDG dostarczyliśmy pierwszą cysternę solanki. Nasi klienci z nami już 20 lat co jest dla nas potwierdzeniem, że to co robimy – robimy dobrze.

W 2022 roku otworzyliśmy nowoczesny zakład uzdatniania, filtrowania oraz magazynowania solanki. Dzięki tej inwestycji rozszerzyliśmy filtrację do 3. stopnia, a powierzchnia magazynowa pozwala nam na utrzymywanie zapasów pozwalających zabezpieczyć klientów w przypadku nieprzewidzianych przestojów u producenta.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

POZWÓL NAM ZADBAĆ O TWÓJ PRZEMYSŁ Z NASZĄ PŁYNNĄ SOLANKĄ

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ

DOŚWIADCZONA
KADRA

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

TERMINOWE
DOSTAWY

NASZE ZASADY

SOLANKA SP. Z O.O. działa w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz standardów biznesowych, zachowując równowagę pomiędzy rozwojem firmy a oczekiwaniami interesariuszy – kontrahentów, pracowników oraz udziałowców.

Jesteśmy rzetelni i terminowi w dostawach, zapewniając ciągłość procesów przemysłowych naszych klientów

Posiadamy własną flotę samochodową – ekonomiczne w użytkowaniu ciągniki samochodowe oraz specjalnie wyprodukowane cysterny – lżejsze niż standardowe, dzięki czemu przewieziemy więcej solanki, co przełoży się na niższą cenę m3.

Wieloletnie doświadczenie procentuje długotrwałymi relacjami biznesowymi dzięki czemu możemy na bieżącą monitorować potrzeby klientów i poziom zadowolenia z usług.

Kilka razy w roku spotykamy się na targach, dzięki czemu wymieniamy się doświadczeniami i pogłębiamy relację z dotychczasowymi oraz budujemy z potencjalnymi kontrahentami.

DANE SPÓŁKI

Solanka Spółka Z O.O.
Ul. Stefana Czarnieckiego 41/3
14-100 Ostróda, Polska

DANE KONTAKTOWE

Dariusz Szuran – Dyrektor Handlowy

DANE SPÓŁKI

Sąd Rejonowy W Olsztynie
VIII Wydział Gospodarczy KRS
REGON: 300845372, NIP: 7632134773, KRS: 0000138504
Kapitał zakładowy: 550 000,00 PLN