NASZE 
INWESTYCJE
Nasza realizacja

Podsumowanie roku 2023

Rok 2023 był dla nas szczególnie pracowity. Zrealizowaliśmy 5 dużych projektów polegających na wdrożeniu w zakładach stosowania solanki zamiast dotychczas funkcjonującego rozwiązania – sól tabletkowana. Szczególnie wymagające było zlecenie dla klienta, który miał kilka stacji uzdatniania wody na terenie swojego zakładu. Podłączenie ich do zbiornika na solankę wymagało położenia ponad 400 metrów rur, które będą rozprowadzać płynną solankę. Jednak dzięki tej inwestycji klient uprościł proces obsługi stacji zmiękczania wody. Nie ma już konieczności korzystania z wózka widłowego, ręcznego wsypywania tabletek solnych. Stacje pracują w trybie automatycznym, dodatkowo dzięki zamontowanym sondom proces składania zamówień został uproszczony i zautomatyzowany.

Zrealizowaliśmy również kilka mniejszych polegający min. na rozbudowie istniejących instalacji, montażu telemetrii, drobnych zmianach technologicznych.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

POZWÓL NAM ZADBAĆ O TWÓJ PRZEMYSŁ Z NASZĄ PŁYNNĄ SOLANKĄ

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ

DOŚWIADCZONA
KADRA

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

TERMINOWE
DOSTAWY

Jesteśmy rzetelni i terminowi w dostawach, zapewniając ciągłość procesów przemysłowych naszych klientów

Posiadamy własną flotę samochodową – ekonomiczne w użytkowaniu ciągniki samochodowe oraz specjalnie wyprodukowane cysterny – lżejsze niż standardowe, dzięki czemu przewieziemy więcej solanki, co przełoży się na niższą cenę m3.

Wieloletnie doświadczenie procentuje długotrwałymi relacjami biznesowymi dzięki czemu możemy na bieżącą monitorować potrzeby klientów i poziom zadowolenia z usług.

Kilka razy w roku spotykamy się na targach, dzięki czemu wymieniamy się doświadczeniami i pogłębiamy relację z dotychczasowymi oraz budujemy z potencjalnymi kontrahentami.

DANE SPÓŁKI

Solanka Spółka Z O.O.
Ul. Stefana Czarnieckiego 41/3
14-100 Ostróda, Polska

DANE KONTAKTOWE

Dariusz Szuran – Dyrektor Handlowy

DANE SPÓŁKI

Sąd Rejonowy W Olsztynie
VIII Wydział Gospodarczy KRS
REGON: 300845372, NIP: 7632134773, KRS: 0000138504
Kapitał zakładowy: 550 000,00 PLN